donGURALesko - Hajs w siatkach (prod. Lex Caesar)

"Lubiłem w siatkach nosić hajs Cegły ciężkie, jak na budowie Na gładko lot, żadnych suprise Głęboki oddech, wiem, co robię Lubiłem w siatkach nosić hajs Czuć w ręce ciężar swej wypłaty"

Posłuchaj na YouTube

W dobie, gdy rap stał się łatwo przyswajalnym produktem masowym, DGE wraca do korzeni. “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” to dwudziesta pierwsza płyta w dyskografii DZIADZIORA bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku. To powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni HIP-HOP’u. Wszystko to jak zwykle podane w wyśrubowanej formie technicznej. Celne spostrzeżenia, chropowata technika, zimny flow.

“Utwory rapowane…” to ponad godzina bezkompromisowego rapu. Za produkcję płyty odpowiadają Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana.

Słuchaj albumu w serwisach streamingowych

Tekst utworu

Sprawdźcie też nowy singiel od Dj’a Soiny. “Kręci Mnie Vinyl prezentuje teledyski do utworów Everest oraz Plan z albumu Yeedraz - Vintage. Za warstwę muzyczną odpowiadają Miladski oraz Baldi. Zapraszamy do sprawdzenia 2 teledysków.”

Zobacz teledysk na YouTube